skip to Main Content
IMEDIS POLSKA Zadzwoń do nas: +32-259-59-57
ul. 3 Maja 22/1, 40-096 Katowice

Metoda Volla

Opracowana przez Reinholda Volla metoda jest w całkowicie bezpieczna i nieinwazyjna. Opiera się ona na mierzeniu specjalną sondą oporu skóry w punktach wykazujących aktywność biologiczną. Charakteryzuje się ona dużą precyzją, dzięki czemu sprawdza się przy diagnostyce różnego rodzaju schorzeń. Dzięki niej możemy uzyskać dane na temat całego organizmu i występujących w nim obciążeniach pasożytniczych, bakteryjnych, wirusowych czy grzybiczych.

Test obciążeń

W wielu przypadkach musi minąć sporo czasu, zanim trapiące nas choroby przewlekłe lub ogólnoustrojowe zostaną wykryte. Leczenie wówczas może okazać się bardzo żmudne, dlatego lepiej jest odpowiednio wcześnie podjąć działania profilaktyczne. Test obciążeń opracowany przez Reinholda Volla umożliwia zdiagnozowanie obecności pasożytów, bakterii czy wirusów w organizmie jeszcze zanim będziemy mogli zaobserwować jakiekolwiek zmiany wynikające z ich obecności.

Terapia biorezonansem magnetycznym

Choć metoda ta w dalszym ciągu często budzi skrajne emocje, w wielu przypadkach okazuje się decydująca – ułatwia bowiem diagnozowanie różnego rodzaju schorzeń i uzyskiwanie szczegółowych informacji na ich temat. Terapia biorezonansem magnetycznym opiera się na wysyłaniu sygnałów, które wpływają na procesy elektromagnetyczne w organizmie. Oddziałuje ona na niepożądane w ludzkim ciele grzyby, bakterie czy wirusy.