skip to Main Content
IMEDIS POLSKA Zadzwoń do nas: +32-259-59-57
ul. 3 Maja 22/1, 40-096 Katowice

Autoryzowany przedstawiciel i właściciel znaku towarowego „Imedis” w UE, Centrum Medycyny Funkcjonalnej „ARKADIA-MED” proponuje następującą literaturę oraz publikacje naukowe. Można również zapoznać się z badaniami klinicznymi w skrótowej formie.
Proponowane przez nas naukowe pozycje czytelnicze przeznaczone są zarówno dla kursantów, którzy wdrażani są w nowoczesne metody medyczne, jak również dla specjalistów, szukających szczegółowych odpowiedzi na pytania dotyczące między innymi diagnostyki i terapii elektroakupunkturowej metody Volla, segmentarnej diagnostyki bioelektronicznej funkcjonalnej czy terapii biorezonanswoej pasożytów, grzybów, wirusów i bakterii.

 

Literatura dla specjalistów
Polecamy świeżo wydaną książkę dla specjalistów: J. Gotowski, A.Samochin – Diagnostyka i terapia elektropunkturowa metodą olla.
Literatura dla specjalistów – Segmentarna diagnostyka bioelektroniczna funkcjonalna
Ukazała się pierwsza polska wersja podręcznika „Segmentarna diagnostyka bioelektroniczna funkcjonalna”. Jest ona dostępna dla kursantów.
Literatura dla specjalistów – Terapia biorezonansowa
Dostępna jest pierwsza europejska wersja najnowszej ksiązki Y.Gotowskiego,Y.Pierowa, L.Czerniecowa „Terapia biorezonansowa”. Zapraszamy do zapoznania się z jej fragmentami (j. angielski PDF)
Diagnostyka i Terapia pasożytów, grzybów  wirusów i bakterii
Pierwsza polska wersja podręcznika “ Diagnostyka i Terapia pasożytów, grzybów  wirusów i bakterii” jest przeznaczona dla kursantów ora z w sprzedaży pakietowej.
Elektropunkturowa diagnostyka i terapia metodą wegetatywnego rezonansowego testu
”Pierwszy w Polsce podręcznik unikalnej metody diagnostycznej opartej na biologicznym sprzężeniu zwrotnym” dostępna dla kursantów oraz w opcji pakietowej

Proponujemy osobom zainteresowanym publikacje oraz obserwacje naukowo-praktyczne lekarzy pracujących w Centrum Innowacyjnych Systemów Medycznych „Imedis”