skip to Main Content
IMEDIS POLSKA Zadzwoń do nas: +32-259-59-57

Autoryzowany przedstawiciel,właściciel znaku towarowego „Imedis” w UE  Centrum Medycyny Funkcjonalnej  „Arkadia Med” proponuje następującą literaturę, publikacje naukowe, można również się zapoznać z badaniami klinicznymi w skrótowej formie.

Literatura dla specjalistów
Polecamy świeżo wydaną książkę dla specjalistów: J. Gotowski, A.Samochin – Diagnostyka i terapia elektropunkturowa metodą olla.
Literatura dla specjalistów – Segmentarna diagnostyka bioelektroniczna funkcjonalna
Ukazała się pierwsza polska wersja podręcznika „Segmentarna diagnostyka bioelektroniczna funkcjonalna”. Jest ona dostępna dla kursantów.
Literatura dla specjalistów – Terapia biorezonansowa
Dostępna jest pierwsza europejska wersja najnowszej ksiązki Y.Gotowskiego,Y.Pierowa, L.Czerniecowa „Terapia biorezonansowa”. Zapraszamy do zapoznania się z jej fragmentami (j. angielski PDF)
Diagnostyka i Terapia pasożytów, grzybów  wirusów i bakterii
Pierwsza polska wersja podręcznika “ Diagnostyka i Terapia pasożytów, grzybów  wirusów i bakterii” jest przeznaczona dla kursantów ora z w sprzedaży pakietowej.
Elektropunkturowa diagnostyka i terapia metodą wegetatywnego rezonansowego testu
”Pierwszy w Polsce podręcznik unikalnej metody diagnostycznej opartej na biologicznym sprzężeniu zwrotnym” dostępna dla kursantów oraz w opcji pakietowej

Proponujemy osobom zainteresowanym publikacje oraz obserwacje naukowo-praktyczne lekarzy pracujących w Centrum Innowacyjnych Systemów Medycznych „Imedis”