O NAS Dystrybutor Biorezonansów , szkolenia biorezonans, biorezonans

Początki Centrum Innowacyjnych Systemów Medycznych „Imedis”

Szukając początków naszej działalności należy cofnąć się aż do lat siedemdziesiątych XX wieku, kiedy to wybitny rosyjski naukowiec, profesor J. W. Gotowski rozpoczął działalność zespołu Centrum Innowacyjnych (Intelektualnych) Systemów Medycznych „Imedis”. Razem z innymi naukowcami i lekarzami profesor Gotowski rozwijał swoją wiedzę w dziedzinie biorezonansu oraz sukcesywnie szukał nowych rozwiązań dla medycyny, które pozwoliłyby w bezpieczny i nieinwazyjny sposób diagnozować różnego rodzaju występujące w organizmie ludzkim schorzenia już na wczesnym ich etapie. Dociekliwość, zaangażowanie i nieustępliwość w dążeniu do celów sprawiły, że z czasem zaczęto wyszukiwać i wdrażać coraz nowsze technologie, rozpoczęto także produkcję zaawansowanego sprzętu medycznego.

Potwierdzona jakość

Zajmujemy się produkcją, dystrybucją i serwisem nowoczesnego sprzętu do magneto stymulacji, regulacji  biorezonansem BRT, multirezonansowej regulacji MRT, elektropunktury metodą Volla, metodą Wegetatywnego Rezonansowego Testu (Imedis-Test) czy SGD.

Działalność „Imedis” w Polsce

Przedstawicielem naszej firmy w Polsce jest Centrum Medycyny Funkcjonalnej „ARKADIA-MED” z siedzibą w samym centrum Katowic. Wspólnie nie tylko wykorzystujemy nowoczesne urządzenia i metody przy diagnostyce różnego rodzaju schorzeń oraz obecności wirusów, bakterii i grzybów, ale również staramy się uświadamiać społeczeństwo na temat metody Volla, terapii rezonansem magnetycznym czy testu obciążeń. Zajmujemy się organizowaniem i prowadzeniem szkoleń dla lekarzy z wyżej wymienionych obszarów – nie tylko omawiamy na czym polegają poszczególne metody i jakie korzyści się z nimi wiążą, ale również uczymy korzystania z nowoczesnych urządzeń. Podczas szkoleń korzystamy ze szczegółowo opracowanych programów, które pozwalają uczestnikom na zdobycie zarówno wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej. Zajmujemy się również wspieraniem placówek, które korzystają z urządzeń „Imedis” oraz wydajemy specjalistyczną literaturę z zakresu elektroakupunktury, terapii biorezonansem i metody Volla.